ŞİFON BLUZLAR

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da sıkça kullanılan şifon bluzlar, farklı tasarımları ve renkleriyle birbirleriyle adeta bir uyum içerisinde olan bu modeller sizi daha çok yansıtacak farkınıza fark katacaksınız. Günlük yaşamda jean pantolonlar ve şortlar ile şifon bluz kombini yapabilirsiniz. Ayrıca mini etekler ve kot şortlar ile de şifon bluzları kombin edebilirsiniz. Renkli ve desenli şifon bluzlar en çok tercih edilen bluz modelleri arasındalar.

İş hayatınızda daha sade ve ciddi bir görünüme sahip olmanız gerekir. Bu yüzden iş hayatınızda seçeceğiniz şifon bluz modelleri şık ve abiye tarzı olmalıdır. Gül kurusu, bej ve krem rengi şifon bluzlar renk olarak size daha uygun olacaktır. Clutch çantalar ve kumaş pantolonlarla kombin yapabileceğiniz şifon bluzlar, hem şık hem de resmi görünmenize destek olacaklardır. Şifon bluzları aynı zamanda tesettürlü bayanlarda rahatlıkla tercih etmektedirler. Şifon bluzlar, ince yapıları dolayısıyla daha çok kış aylarında kullanılsalar da çok soğuk olmayan bahar aylarında ceketlerin içine giyilebilirler.

Şifon bluz modelleri tasarlanırken genellikle desenli olan kumaşlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra tek renk ve pastel tonlarında olan bluzları da sık sık görüyoruz. Gündelik ve özel günlere göre tasarlanmış birbirinden farklı ve şık bluz modeli bu sezonda da hanımların gözdesi haline gelmiş durumda. Bol yapıda oldukları için fazla kiloları da örttükleri bir gerçek olan bu güzel parçaların, her bayanın gardırobunda mutlaka bir tane olması gerekiyor.

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir