ELLERİNİZE SAĞLIK BİLEKLERİNİZE ŞIKLIK

Bayanların bilekleri kadar narin, hassas, cazibeli, ışıltılı, güzel birçok bileklik tasarımı mevcuttur. Özellikle, kombine edilmiş kıyafetlerle birlikte oldukça dikkat çekerek, şıklık ve zarafeti tamamlayan sayısız modeller ile moda dünyasında kendine belli bir yer edinmiştir.

Bayan Bileklik, en çok rağbet gören takı aksesuarları kategorisi içinde yer almaktadır. Güzellik ve zarafetini sergilemek isteyen bayanların her ortama ve kıyafete göre seçebilecekleri sayısız farklı, cıvıl cıvıl, rengârenk, özgün modellerin bulunması zaman zaman satın alma sürecinde hangisini seçeceklerine dair kararsızlık oluşturabilmektedir.

Elmas, altın, gümüş, kaplama, birbirinden güzel ve mana taşıyan sembolik taşlar, semboller, boncuklar, ipler, zincirler aklımıza gelebilecek birçok materyalin kombine edilip tasarlanarak oluşturulan bileklikler adeta sanat harikası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğada yer alan birçok sembolik figürlerin, enerjisel taşların tasarımların içinde yer alması kullanıcı için bambaşka anlamlar ifade edebilmekte ve o mananın enerjisini de üzerinde taşıdığına inandırmaktadır. Çoğu zaman enerjisel bağlamda takı ile bütünlük hissedilmektedir. O zaman ellerinize sağlık, bileklerinize şıklık olsun.

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir