MASUM KELEPÇE

Erkekler kadınlara göre daha çok çalışırlar. Yinede en az kadınlar kadar kendilerine bakacak zaman ayırırlar. Eskiden beri erkekler hepsi kendi dönemlerine göre giyinir. Şıklıklarını tamamlayacak bir şeyler takarlar. Kollarına taktıkları erkek bileklik bunlardan bir tanesidir. Erkeklerin çok değişik takıları da vardır.

Takım elbise giyince başka, spor kıyafet giyince başka takarlar. Erkek bileklik çeşitleri oldukça fazladır. Deriden yapılmış olanları çok tercih ederler. Aslında yaş gruplarına göre değişir. Bazıları sanki kelepçeye benzer bir şey takarlar ama yinede masum bir kelepçedir. Dünya çapında bir kıyaslama yapılırsa Türk erkekleri nerelerde olurdu bilmem ama yinede oldukça bakımlı ve süslüler.

Belki böyle olarak Türk erkeklerini daha iyi tanıtıyorlardır. Belki erkek takılarını dünyaya daha iyi tanıtabilmemize yardımcı olurlar. Bu işi meslek edinmiş üreticilere küçük bir destek vermiş olurlar. Takılar görünüş olarak hepsi çok güzeller, yinede biz alırken dikkat etmeliyiz. Cildimize zarar verecek ürünleri almamalıyız.

Zaten artık üreticilerde bu konuyu iyi biliyorlar. Mümkün olduğu kadar sağlığa zararsız ürün yapmaya çalışıyorlar. Yinede para hırsı insanı şaşırtabilir, bütün insanlar iyi niyetli olmayabilir. Biz her zaman tedbiri elden bırakmamalıyız.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir